Adres

Odunpazarı/ESKİŞEHİR

Telefon/GSM

0222 225 21 20
0554 137 08 01

HakkımızdaHakkımızda

E-Ticaret, Emlak, Oto, İlan Scripti alanında ki farkımızı, sizinle nasıl çalıştığımızı, kim olduğumuzu ve daha fazlasını keşfedin...
 Başarı Ve Çözüm Odaklıyız
Yazılım Ve Bilişim Sektöründe 2008 yılından bu yana kazandığımız bilgi ve tecrübe ile E-Ticaret, Emlak, Oto, İlan Scripti yazılımları, depo yönetim sistemleri, lojistik uygulamalar, online ödeme sistemleri gibi yüksek kalitedeki çözümlerimizi kullandığımız ve geliştirdiğimiz teknoloji ile büyüyor ve büyütüyoruz.
E-Ticaret, Emlak, Oto, İlan Scripti ve yazılım alanındaki başarılarımız hizmet verdiğimiz firmalara güçlü performans ve geliştirilebilen alt yapıları sayesinde ulusal bir çok başarıya öncülük etmiş ve imzalarını atmışlardır.
 Uzman Kadromuzla Tutkuyla Çalışıyoruz
Yönetim kadrosundan, yazılım uzmanlarına, danışmanlarımızdan, destek ekibine kadar müşterilerimizle olan her ilişkimize değer katarak hedeflerinize ulaşmanız için E-Ticaret, Emlak, Oto, İlan Scriptiyazılımlarımız, alt yapılarımız ve güçlü Ar-Ge çalışmalarımız ile destek oluyoruz. Bu bağlamda ki hedefimiz küçük, orta ve büyük ölçekli çalıştığımız tüm firmaların kaliteden ödün vermeden farkı yaşatmak ve hizmette devamlılığı sağlamaktır. Aynı zamanda KSDsoft, sektöre getirdiği yenilikler ile birlikte geleceğin E-Ticaret, Emlak, Oto, İlan Scripti anlayışını ve getirilerini bugünden analiz edip geliştirmeye devam etmektedir.
 Bağlılığımızı Ve Farkı Yaşatmayı Garanti Ediyoruz
Güçlü iş gücümüzü ve potansiyelimizi oluşturan yazılım dilinde ki son teknoloji PHP ve MVC5 ile Türkiye’de ilki başaran alt yapılarımız sayesinde yüzlerce E-Ticaret, Emlak, Oto İlan Scripti Paketleri ile başarılı bir şekilde performanslarını ve ticari hacimlerini arttırmışlardır. KSDsoft olarak karmaşık iş süreçlerinizi E-Ticaret, Emlak, Oto, İlan Scripti alt yapılarımız, diğer yazılım ve modüllerimiz ile kolaylaştırıyor ve rakiplerinizden daima bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Yazılım alanında ki sorumluluklarımızı ulusal sınırları aşarak yerine getirmeye devam ediyoruz.
 Deneyimlerimizi Ve Uzmanlığımızı Paylaşıyoruz
Aydın Web Yazılım, E-Ticaret, Emlak, Oto, İlan Scripti yazılımları ve diğer çözümleri ile çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Yazılım ve teknoloji alanındaki liderliğimizin getirdiği potansiyel ve verimlilik artışı, anlık binlerce kullanıcıyı aşan performans, kesintisiz ve sürekli erişim, gelişen ve yenilenen güncel versiyonlar ve müşterilerimizin en büyük ihtiyaçlarına karşılık veren parametreler ile hızlı uygulama ve kesin sonuca ulaşabilirsiniz. Hedefimiz sadece E-Ticaret, Emlak, Oto, İlan Scripti alt yapılarını firmalara sunmak değil bu süreçte firma işleyiş ve politikasını en ince ayrıntısına kadar analiz etmek ve rekabetten zaferle çıkmanızı sağlamaktır.
 Vizyon
“Teknolojik gelişmelere duyarlı, kullanıcı dostu ve en uygun şartlarla, yeni nesil E-Ticaret, Emlak, Oto, İlan Scripti paketleri sunan, Türkiye’nin en büyük ve lider firması olmak”
 Misyon
“Tüm sosyal paydaşlarının, dinamik ve yeni nesil yönetim anlayışıyla, ileri teknolojileri kullanarak küresel ticarete geçişini sağlayan güvenilir ve değer üreten bir iş ortağı olmak”
 Değerler
–     İleri teknolojileri kullanan ve yenilikçi bir anlayışa sahibiz.
–     Bilgi güvenliğine önem veririz.
–     Dijital dünyanın ve bilgi toplumunun gereklerini yerine getiririz.
–     Tüm sosyal paydaşları için değer üretiriz.
–     Vizyoner bir bakış açısıyla dinamizmi, dürüstlüğü ve verimliliği önemser, sinerji yaratırız.